Facebook
Twitter
Google Plus

Battle Warship: Naval Empire 1.2.6 MOD HİLELİ APK (Battle Warship Naval Empire Para Hileli)


Battle Warship: Naval Empire 1.2.6 Apk, Battle Warship: Naval Empire 1.2.6 Hile Apk, Battle Warship: Naval Empire 1.2.6 Mod Apk, Battle Warship: Naval Empire 1.2.6 Para Hileli, Android Oyun indir

OYUN HAKKINDA
En muhteşem korsan oyunu Pirate Kings’de Facebook arkadaşlarına ve 7 denizden milyonlarca korsana katıl. Adanı inşaa et ve senin gibi kaliteli bir korsanın hak ettiği bir cennete çevir. Nakit kazanmak, korsan dostlarına saldırmak, altınlarını çalmak ve adanı korsan istilasına karşı korumak için çarkı çevir! Haydi durma korsan, macera oyunlarına hemen katıl.

deniz savaşı en iyi 3D interaktif strateji oyununda bir yenilmez donanması filosunun amiral ol. Dünyanın dört bir yanından korsanlar, deniz canavarları ve oyunculara karşı sayısız deniz savaşlarda güçlü filo Kurşun ve dalgalar kural! okyanus yuttu ve korsan aktivite ile gelişen bir kıyamet sonrası dünyasına girin. Tüm dışarı deniz savaşta düşmanları yok etmek en ikonik savaş gemisi, destroyer ve uçağı kumanda edin! Bermuda - Neden gerçek MMO zafer ve nihai deniz hesaplaşmaya savaş için ittifak katılamaz. Bunları bulmak her yerde korsanlar ve deniz canavarları avla! açık deniz almak için senin vardır ve bir cetvel ihtiyacı var! Biz strateji Armada üssüne ve güç büyüklüğüne kadar önemli savaş oyunun yeni bir dönem, içindedir. Oyunun en iyi donanma komutanı olmaya zorlar. Sen, Scount nokta ve düşman gemilerini batırmak için harekete hakim ve donanma ile düzen getirmek için savaş alanında keskin bir göz olmalı!

Battle Warship: Naval Empire Hileli APK İNDİR
Bilgilendirme
Dosya Boyutu: 88 MB
Hile Özellikleri: Para Hileli
Dosya Türü: .apk

Kurulum
APK dosyasını aşağıdan indirin.
APK dosyasını kurun Oyunu açın.

İndirme Linkleri - Download

Uzman sayılabilecek bir Android kullanıcısıyım. Bildiklerimi ve hazırladıklarımı internet üzerinden paylaşmayı seviyorum. Sitemi ziyaret ettğiniz ve oyun indirdiğiniz için Teşekkür ederim :)

Sosyal Ağda Paylaş

Benzer Oyun Hileleri

Sonraki
« Önceki
Önceki
Sonraki »
Lütfen yorum yaparken veya yanıt verirken şunlara dikkat edin:

  • Küfürlü, sataşmacı veya reklam içeren yorumlar yapmamaya,
  • Reklam, özel soru gibi sorularınızı yorum çerçevesinde yapmamaya,
  • Flood gibi huzur bozucu şeyler yapmamaya,

Dikkat ediniz. Yorumlarınız Moderatör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.