Facebook
Twitter
Google Plus

Metal Squad 1.2.9 MOD APK (Para Hileli)

METAL SQUAD HİLELİ APK

Metal Squad 1.2.9 Hile Apk, Metal Squad 1.2.9 Mod Apk, Apk indir, Metal Squad 1.2.9 Hack Apk, Metal Squad 1.2.9 Para Hilesi, Android Oyun indir, Oyunun hile kurulum işlemlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Metal Squad şuanda play storede +5 milyon oyuncu tarafından indirilmiş bir aksiyon oyunudur. Oyunun bu kadar çok indirilmesi grafiklerinin mükemmel olması ve bağımlılık derecesinde senaryosu olmasıdır. Oyun hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler şunlardır. Bu oyun yan kaydırma Platformer oyunları şaşırtıcı deneyimi ile klasik seviyeleri, çeşitli düşmanları ve boss savaşları dizi götürecektir. Bir çoklu düşmanları Metal tanklar, copters yolumuzu mücadele ve kötü ordu lideri en ve terör kendi dünyasına bir son vermek için sülük ve güç ups ile dolu çeşitli silahları kullanın. Metal Squad tüm düşmanları havaya uçurmak! yukarı kollarınızı tutun ve önümüzdeki tehlikeli sorunlarla karşı karşıya game.Please bu şaşırtıcı tetikçi hepsini öldür.


Bilgilendirme
Dosya Boyutu: 76 MB
Hile Özellikleri: Para Hilesi
Dosya Türü: .apk

Kurulum
APK dosyasını indirin.
APK dosyasını kurun.
Oyunu açın.

İndirme Linkleri - Download

Uzman sayılabilecek bir Android kullanıcısıyım. Bildiklerimi ve hazırladıklarımı internet üzerinden paylaşmayı seviyorum. Sitemi ziyaret ettğiniz ve oyun indirdiğiniz için Teşekkür ederim :)

Sosyal Ağda Paylaş

Benzer Oyun Hileleri

Sonraki
« Önceki
Önceki
Sonraki »
Lütfen yorum yaparken veya yanıt verirken şunlara dikkat edin:

  • Küfürlü, sataşmacı veya reklam içeren yorumlar yapmamaya,
  • Reklam, özel soru gibi sorularınızı yorum çerçevesinde yapmamaya,
  • Flood gibi huzur bozucu şeyler yapmamaya,

Dikkat ediniz. Yorumlarınız Moderatör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.