4 Nisan 2017

Tactical Battle Simulator 1.5 MOD HİLELİ APK (Para Hileli)

Tactical Battle Simulator 1.5 Hileli Apk indir, Android Apk indir, Mod apk indir, Android Hack indir, Para Hileli Apk, Sınırsız Para Hilesi

Merhaba arkadaşlar. Simülasyon oyun sevenler için Tactical Battle Simulator oyunu apk paylaşıyorum.. Android Apk oyun indirme. Tactical Battle Simulator hileli mod apk indirme linklerini bulabilirsiniz.

Tactical Battle Simulator 1.5 Android Hile MOD APK indir

Tactical Battle Simulator, 45 farklı birimden seçim yapabileceğiniz bir savaş simülatörüdür! Ünitelerinizdeki mücadeleyi 1. ve 3. Kişilik görüntülerde izleyebilirsiniz! 45 ünitenin hepsinin farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır. Ordunuzu akıllıca seçin ve düşmanlarınızı epik savaşlarda öldür! Bazı birliklerin, düşmanları geri vurmak ya da patlatmak gibi özel yetenekleri var! Kendi stratejilerinizi yaratmak ve savaş simülatörleri gibi isterseniz Taktik Battle Simulator'u seveceksiniz. Taktik Battle Simulator, Totally Accurate Battle Simulator (TABS) 'dan esinlenmiştir, ancak oyunun taktik yönüne daha fazla odaklanmaya çalışıyoruz. Tamamen Doğru Battle Simulator eğlenceli, oyunda beceri ve eğlence ilgilidir. Oyunda en çok lazım olan şey tabiki para oluyor. Tactical Battle Simulator para hileli apk indir ve oyna. Bedava hileli apk mod indir tactical battle simulator. bol eğlenceli bu oyunda hile yapmak için aşağıdaki linkleri indiriniz ve kurulum nasıl yapılır yazımızı okuyunuz.
-----------------------------------------------------------
Tactical Battle Simulator 1.5 android hile mod apk artık sitemizde şimdi indirin ve oyun keyfini yaşayın. Oyunun hile mod apk indir linkleri aşağıdadır.
-----------------------------------------------------------
-OYUNDAN GÖRÜNTÜLER-


 -----------------------------------------------------------
Oyun Adı: Tactical Battle Simulator
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: FPS
Versiyon: 1.5
Dil: İngilizce
Boyut: 56,2 MB
Dosya Türü: .apk
-------------------------------------------------------------
Aşağıdaki linklere tıklayıp Reklamı geç yaptıktan sonra gelen sayfada altta böyle bir kısım var. Dosya şifreli indirmek için buraya gelin. Şifre: apkhackindir.blogspot.com yazın ve Dosyayı indir linkine tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler