6 Nisan 2017

Sling Kong 2.6.0 MOD HİLELİ APK (Para Hileli)

Sling Kong 2.6.0 Hile Mod Apk indir, Android Hile indir Android Apk indir, Mod Apk indir, Android Hack indir, Para Hilesi

Merhaba arkadaşlar. Arcade oyun sevenler için Sling Kong oyunu apk paylaşıyorum.. Android Apk oyun indirme. Sling Kong hile mod apk indirme linklerini bulabilirsiniz.

Sling Kong 2.6.0 Android Hile MOD APK indir

Tutunarak, zıplayarak ve salınarak Kong'unu şöhrete taşı fakat her türlü alçakça tuzağa ve engele dikkat et. Gidecek başka yukarı kalmayana kadar yukarı, daha yukarı, en yukarı git; veya gülünç sonuna merhaba de! En iyi Tutunucu Kong unvanına erişme yolunda arkadaşlarına meydan okurken Şempanze, Domuz, Denizanası ve 100'in üzerinde çılgın ve renkli karaktere katıl. Oyunda en çok lazım olan şey tabiki para oluyor. Sling Kong para hileli apk indir ve oyna. Bedava hileli apk mod indir sling kong. bol eğlenceli bu oyunda hile yapmak için aşağıdaki linkleri indiriniz ve kurulum nasıl yapılır yazımızı okuyunuz.
-----------------------------------------------------------
Sling Kong 2.6.0 android hile mod apk artık sitemizde şimdi indirin ve oyun keyfini yaşayın. Oyunun hile mod apk indir linkleri aşağıdadır.
-----------------------------------------------------------
-OYUNDAN GÖRÜNTÜLER-


 -----------------------------------------------------------
Oyun Adı: Sling Kong
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: RPG
Versiyon: 2.6.0
Dil: İngilizce
Boyut: 47,2 MB
Dosya Türü: .apk
-------------------------------------------------------------
Aşağıdaki linklere tıklayıp Reklamı geç yaptıktan sonra gelen sayfada altta böyle bir kısım var. Dosya şifreli indirmek için buraya gelin. Şifre: apkhackindir.com yazın ve Dosyayı indir linkine tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler