6 Nisan 2017

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı 3.3.3.46072 MOD HİLELİ APK

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı 3.3.3.46072 Hile Mod Apk indir, Android Hile indir Android Apk indir, Mod Apk indir, Android Hack indir, Para Hilesi

Merhaba arkadaşlar. Rol oyun sevenler için Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyunu apk paylaşıyorum.. Android Apk oyun indirme. Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı hile mod apk indirme linklerini bulabilirsiniz.

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı 3.3.3.46072 Android Hile MOD APK indir

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı, Yürüyen Ölüler'in çizgi romanının yaratıcısı Robert Kingman'dan size hediye en iyi Yürüyen Ölüler Strateji oyunudur. Kendi Yaşayanlar takımını kur, savaş stratejileri geliştir ve onları tehlikelerle dolu çetin bir hikayede savaşa götür. Düşmanın zayıf noktalarına stratejik saldırılarla ve güzergahına karar vermek için derin RPG ilerleyişiyle, aylaklara ve insanlara karşı ölüm kalım savaşına gir. Aylakları kontrol altında tutmak için bir kent kur, ama dikkatli ol - dışarıda bekleyen tehlikeler gerçek ve ölüm kalım kararlarını vermek sana düşüyor. Ödüllü Yürüyen Ölüler yazarı Jay Bonansinga’nın tamamen yeni bir öyküsünden uyarlanan bu oyunun karanlık estetiği, hayatta kalma stratejisini belirlerken alman gerekecek ödün vermez kararları yansıtır. Oyunda en çok lazım olan şey tabiki para oluyor. Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı para hileli apk indir ve oyna. Bedava hileli apk mod indir walking dead ölüm kalım savaşı. bol eğlenceli bu oyunda hile yapmak için aşağıdaki linkleri indiriniz ve kurulum nasıl yapılır yazımızı okuyunuz.
-----------------------------------------------------------
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı 3.3.3.46072 android hile mod apk artık sitemizde şimdi indirin ve oyun keyfini yaşayın. Oyunun hile mod apk indir linkleri aşağıdadır.
-----------------------------------------------------------
-OYUNDAN GÖRÜNTÜLER-


 -----------------------------------------------------------
Oyun Adı: Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: RPG
Versiyon: 3.3.3.46072
Dil: İngilizce
Boyut: 47,2 MB
Dosya Türü: .apk
-------------------------------------------------------------
Aşağıdaki linklere tıklayıp Reklamı geç yaptıktan sonra gelen sayfada altta böyle bir kısım var. Dosya şifreli indirmek için buraya gelin. Şifre: apkhackindir.com yazın ve Dosyayı indir linkine tıklayınız.

1 yorum:

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler