5 Haziran 2017

Çöl Savaşı 1.3.2 MOD HİLELİ APK (Para Hileli)

Çöl Savaşı 1.3.2 Hileli Apk indir, Android Apk indir, Mod Hile apk indir, Android Hack indir, Para Hileli Apk, Para Hilesi

Merhaba arkadaşlar. Strateji oyun sevenler için Çöl Savaşı oyunu apk paylaşıyorum.. Android Apk oyun indirme. Çöl Savaşı hileli mod apk indirme linklerini bulabilirsiniz.

Çöl Savaşı 1.3.2 Android Hile MOD APK indir

Çöl Savaşı artık Arapça, Türkçe ve İngilizce. Bu muhteşem gerçek zamanlı PvP strateji oyununda yerel kahraman ve askerlerle maceraya atılın ve yerelleştirme mucizesine tanık olun. Çöl Savaşı sizi, uçsuz bucaksız çöllerde barbarlarla savaşabileceğiniz, kalelerini yok edebileceğiniz ve arkadaşlarınıza katılabileceğiniz acımasız dünyasına davet ediyor. Kendi şehrinizi kurun, kaynaklarınızı toplayın ve Kahraman Totemlerini, Büyü Kulelerini ve Şehir Duvarlarınızı kullanarak stratejik bir savunma oluşturun. Zaferinizi kesinleştirmek için birbirinden yetenekli kahramanları kiralayın, Yeniçeri ve Süvari birlikleri yetiştirin! Bütün düşmanlarınızı ezin ve Çölün en muhteşem lideri siz olun. Yeni güncellemede karakterler geliştirildi. Oyun hataları düzeltildi. Oyunda en çok lazım olan şey tabiki para oluyor. Çöl Savaşı para hileli apk indir ve oyna. Bedava hileli apk mod indir çöl savaşı. bol eğlenceli bu oyunda hile yapmak için aşağıdaki linkleri indiriniz ve kurulum nasıl yapılır yazımızı okuyunuz.
-----------------------------------------------------------
Çöl Savaşı 1.3.2 android hile mod apk artık sitemizde şimdi indirin ve oyun keyfini yaşayın. Oyunun hile mod apk indir linkleri aşağıdadır.
-----------------------------------------------------------
-OYUNDAN GÖRÜNTÜLER-

 -----------------------------------------------------------
Oyun Adı: Çöl Savaşı
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: RPG
Versiyon: 1.3.2
Dil: İngilizce
Boyut: 59,1 MB
Dosya Türü: .apk
-------------------------------------------------------------
Aşağıdaki linklere tıklayıp Reklamı geç yaptıktan sonra gelen sayfada altta böyle bir kısım var. Dosya şifreli indirmek için buraya gelin. Şifre: apkhackindir.com yazın ve Dosyayı indir linkine tıklayınız.


Hilesiz Güncel Sürüm İndir: Çöl Savaşı 1.3.2 Apk İndir

Apkhackindir.com : çöl savaşı hile, çöl savaşı altın hilesi, çöl savaşı para hilesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler