2 Haziran 2017

Last Day on Earth: Survival 1.4.1 MOD HİLELİ APK (Para Hileli)

Last Day on Earth: Survival 1.4.1 Hileli Apk indir, Android Apk indir, Mod Hile apk indir, Android Hack indir, Para Hileli Apk, Para Hilesi

Merhaba arkadaşlar. aksiyon oyun sevenler için Last Day on Earth: Survival oyunu apk paylaşıyorum.. Android Apk oyun indirme. Last Day on Earth: Survival hileli mod apk indirme linklerini bulabilirsiniz.

Last Day on Earth: Survival 1.4.1 Android Hile MOD APK indir

Becerilerinizi geliştirin ve zombi yürüyüşe ve diğer oyunculara karşı daha ölümcül silahlar zanaat. Ölü saldırıları ve diğer kurtulanlara yürürken hayatını ve eşyalarını korumak için güçlü bir taban oluşturun. Zanaat ve yer tuzakları esir alıp onları sizden çalmak pişman olun. Eğer kaynak çalmak istiyorum zombi ve diğer oyunculara karşı yalnızız. Hakim ve bu acımasız kıyamet sonrası dünyayı kontrol. Hunt veya avlanmak. Kişisel zombi hayatta kalma araç yaratmak için kullanışlı bir sürü bulabilirsiniz. Ölü ordularını ve kıyamet sonrası manzara yürüyen aracılığıyla Chopper binmek için şansını kaçırmayın. Vahşi hayvanlar, açlık, susuzluk ve soğuk kutu daha hızlı bir yürüyen ölü ordudan daha sizi öldürebilir. Hunt hayvanlar, bir kamp ateşi üzerinde yemek hazırlamak yağmur yakalayıcı ile su toplamak ve onların malzemeleri almak için diğer oyuncular öldürmek ve. Gerçek hayatta ruhunu hissedin. bulmak ve en değerli kaynakları almak için terk edilmiş askeri sığınaklar ve ölüm üsleri ara. hayatta kalma araçlar Craft ve terk edilmiş şehir kalıntıları kadar yolculuk. Sen uzak bölgelere seyahat ve istediğiniz yere bir barınak inşa edebilirsiniz. Yeni güncellemede oyuncu özellikleri ve silahlar geliştirildi. Oyun hataları düzeltildi. Oyunda en çok lazım olan şey tabiki para oluyor. Last Day on Earth: Survival para hileli apk indir ve oyna. Bedava hileli apk mod indir last day on earth survival. bol eğlenceli bu oyunda hile yapmak için aşağıdaki linkleri indiriniz ve kurulum nasıl yapılır yazımızı okuyunuz.
-----------------------------------------------------------
Last Day on Earth: Survival 1.4.1 android hile mod apk artık sitemizde şimdi indirin ve oyun keyfini yaşayın. Oyunun hile mod apk indir linkleri aşağıdadır.
-----------------------------------------------------------
-OYUNDAN GÖRÜNTÜLER-

 -----------------------------------------------------------
Oyun Adı: N.O.V.A Legacy
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: RPG
Versiyon: 1.4.1
Dil: İngilizce
Boyut: 59,1 MB
Dosya Türü: .apk
-------------------------------------------------------------
Aşağıdaki linklere tıklayıp Reklamı geç yaptıktan sonra gelen sayfada altta böyle bir kısım var. Dosya şifreli indirmek için buraya gelin. Şifre: apkhackindir.com yazın ve Dosyayı indir linkine tıklayınız.

ALTERNATİF LİNK 2: Last Day on Earth: Survival 1.4.1 Android Hile MOD Apk İndir
Hilesiz Güncel Sürüm İndir: Last Day on Earth: Survival 1.4.1 Apk İndir

1 yorum:

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler