10 Temmuz 2017

Fisp.io 1.9 MOD HİLELİ APK (Spin Hileli)


Fisp.io Apk indir, Fisp.io Hile Apk, Fisp.io 1.9 Hile Apk, Fisp.io 1.9 Mod Apk, Fisp.io Spin Hilesi, Arenada fidget dönücü io neon spin master spinz ile io oyununu oynamaya hazırsınız. Oyunun hile kurulum işlemlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Fisp.io şuanda play storede +500 bin oyuncu tarafından indirilmiş bir aksiyon oyunudur. Oyunun bu kadar çok indirilmesi grafiklerinin mükemmel olması ve bağımlılık derecesinde senaryosu olmasıdır. Oyun hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler şunlardır. Fispio burada ve oyunun evrenini yeni bir bağımlılığa çeviriyor. Usta olabilmek için şimdi neon arenasına girin! En hızlı oynamaları kontrol edebilir misin? Spinlerinizi daha hızlı hale getirmek için nokta toplayın ve spins.IO oyunlarının basit kuralları durdurulana kadar onları yavaşlatmak için diğer fidget spinner'ı çökertin, sizi anında FISP IO'ya bağlar. Dikkatli bir şekilde döndürün! Spin'in hızına nokta toplamak için zaman izini kaybedebilirsiniz.


Kurulum
APK dosyasını indirin.
APK dosyasını kurun.
Oyunu açın.

Bilgilendirme
Dosya Boyutu: 35 MB
Hile Özellikleri: Spin Hilesi, Ölümsüzlük Hilesi
Dosya Türü: .apk

İndirme Linkleri - Download

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler