17 Temmuz 2017

Metal Squad 1.2.9 MOD APK (Para Hileli)

METAL SQUAD HİLELİ APK

Metal Squad 1.2.9 Hile Apk, Metal Squad 1.2.9 Mod Apk, Apk indir, Metal Squad 1.2.9 Hack Apk, Metal Squad 1.2.9 Para Hilesi, Android Oyun indir, Oyunun hile kurulum işlemlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Metal Squad şuanda play storede +5 milyon oyuncu tarafından indirilmiş bir aksiyon oyunudur. Oyunun bu kadar çok indirilmesi grafiklerinin mükemmel olması ve bağımlılık derecesinde senaryosu olmasıdır. Oyun hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler şunlardır. Bu oyun yan kaydırma Platformer oyunları şaşırtıcı deneyimi ile klasik seviyeleri, çeşitli düşmanları ve boss savaşları dizi götürecektir. Bir çoklu düşmanları Metal tanklar, copters yolumuzu mücadele ve kötü ordu lideri en ve terör kendi dünyasına bir son vermek için sülük ve güç ups ile dolu çeşitli silahları kullanın. Metal Squad tüm düşmanları havaya uçurmak! yukarı kollarınızı tutun ve önümüzdeki tehlikeli sorunlarla karşı karşıya game.Please bu şaşırtıcı tetikçi hepsini öldür.


Bilgilendirme
Dosya Boyutu: 76 MB
Hile Özellikleri: Para Hilesi
Dosya Türü: .apk

Kurulum
APK dosyasını indirin.
APK dosyasını kurun.
Oyunu açın.

İndirme Linkleri - Download

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler