18 Temmuz 2017

The Sims FreePlay 5.31.0 MOD HİLELİ APK (Para Hile)

the sims freeplay hile

The Sims FreePlay 5.31.0 Hile Apk, The Sims FreePlay 5.31.0 Mod Apk, The Sims FreePlay 5.31.0 Hack Apk, The Sims FreePlay Para Hilesi, Android Oyun indir, Oyunun hile indirme ve kurulum işlemlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

The Sims FreePlay şuanda play storede +100 milyon oyuncu tarafından indirilmiş bir spor oyunudur. Oyunun bu kadar çok indirilmesi grafiklerinin mükemmel olması ve bağımlılık derecesinde senaryosu olmasıdır. Oyun hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler şunlardır. The Sims ile 16 farklı karakter yaratarak baştan ayağa bu karakterlerin nasıl görünceğine siz karar verirsiniz. Karakterinizin cinsiyeti, mesleği, zevkleri sizin seçiminize kalmış. Karakterinizin nasıl bir evde yaşayacağına, hayvan besleyip beslemeyeceğine de siz karar vereceksiniz. Oyunda kariyerinizle beraber karakterinizin konumu da gelişecek. Kendi şehrinizi ve çevrenizi geliştirerek oyunda ilerleyebilirsiniz. Sanal bir dünyada istediklerinizi yapmanın keyfini sonuna kadar çıkartın.

the sims freeplay hile apk

Bilgilendirme
Dosya Boyutu: 20 MB
Hile Özellikleri: Sınırsız LifeStyle Puanı, Sınırsız Social Puanı, Sınırsız Simoleons, Reklamsız
Dosya Türü: .apk

Kurulum
APK dosyasını indirin.
APK dosyasını kurun.
Oyunu açın.

İndirme Linkleri - Download

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler