7 Temmuz 2017

War Machines 2.1.1 MOD HİLELİ APK (Para Hileli)


War Machines Apk indir, War Machines Hile Apk, War Machines 2.1.1 Hile Apk, War Machines 2.1.1 Mod Apk, War Machines Para Hilesi, Savaşa hazır mısın? En iyi çok oyunculu tank oyunlarından birisini şimdi indir, Tankını seç ve hızlı, gerçek zamanlı bir savaşta arkadaşlarına meydan oku. Oyunun hile kurulum işlemlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

War Machines şuanda play storede +10 milyon oyuncu tarafından indirilmiş bir arcade oyunudur. Oyunun bu kadar çok indirilmesi grafiklerinin mükemmel olması ve bağımlılık derecesinde senaryosu olmasıdır. Oyun hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler şunlardır. Stratejine bağlı olarak, çok sayıda güçlü araçtan birini tank olarak seç. Düşman bölgesinde hızla keşif yapmak ve takımına savaşın gidişatını değiştirecek istihbaratı sağlamak için hafif bir tank seç. Veya tankların en ağırı ve güçlüsü olan Panzer'i seç ve düşmana hak ettiği dersi ver.
Kurulum
APK dosyasını indirin.
APK dosyasını kurun.
Oyunu açın.

Bilgilendirme
Dosya Boyutu: 65 MB
Hile Özellikleri: Para Hilesi
Dosya Türü: .apk

İndirme Linkleri - Download

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler