21 Eylül 2017

Dream League Soccer Hile - 4.15 MOD APK (Para Hileli)


Dream League Soccer 4.15 MOD PARA HİLELİ APK, Dream League Soccer hile, Dream League Soccer 4.15 hile apk, Dream League Soccer mod, Dream League Soccer 4.15 mod apk, Dream League Soccer 4.15 para hilesi, Dream League Soccer para hileli apk. Dream League Futbol 2017 burada ve her zamankinden daha iyi! Bildiğimiz kadarıyla futbol değişti ve bu, gezegendeki en iyi takımın kurulması için sizin şansınız. Gerçek FIFPro ™ lisanslı süper yıldızı satın alın, kendi stadyumunuzu inşa edin ve Futbol Yıldızlığına giden yolda, şanına doğru yürüyünce Dream League Online ile Dünya'ya girin. Oyunda en çok lazım olan para oluyor. Bu yüzden Dream League Soccer para hileli, elmas hileli ve altın hileli olarak sizlere sunuyorum. Umarım hileli oyundan memnun olursunuz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Oyun Kurulumu
1. Altta bulunan APK ve OBB dosyalarını indirin. (ikiside ayrı linktedir)
2. İndirmiş oldugunuz APK dosyasını kurun.
3. Daha sonra obb dosyasının rardan çıkartın ve Android/Obb dizinindeki dream league soccer ya da first touch dosyasının içine atın.
4. Oyuna giriş yapın

Hile Özelliği: Sınırsız Para, Elmas ve Altın
Sendspace.com
Alternatif Link

1 yorum:

  1. hocam alternatif linkide mi indireceğiz birde kurulum video yok mu anlatsanız

    YanıtlaSil

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler