30 Ekim 2017

Desert Storm Hile Mod Apk İndir (16)

Oyun Amerikalı bir gazetecinin hayat hikayesinden esinlenerek tasarlanmıştır.
Titizlikle hazırlanan ara yüzü ve sesleri bizlere gerçekçi bir savaş deneyimi yaşatıyor. Oyunumuzda araba sürebiliyor ve düşmanlarımızla çatışmalara girebiliyoruz. Silahlar ve tüfeklerden istediklerimizi seçerek rakiplerimizi avlaya biliyoruz. Çöl ortamı için hazırlanan çevre koşulları bizleri zaman zaman zorlasada oynarken güzel vakit geçirmemize yardımcı oluyor. 

  İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Desert Storm Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil. "Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000 - 10.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Ruaz.404 Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. "Oyun istatiklerini incelediğimizde 344 oyun sever değerlendirmede bulunmuş." "Beş yıldız üzerinden 3,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 108 civarında." Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Oyundan GörüntülerOyun Kurulumu
1. indirmiş olduğunuz ".APK" dosyasını kurun
2. Kurulum tamamlandıktan sonra wifi aç/kapa yapın
3. Oyuna giriş yapın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler