3 Ekim 2017

Middle-earth: Shadow of War 1.3.2.40896 MOD HİLELİ APK (Para Hileli)Middle-earth: Shadow of War 1.3.2.40896 mod hileli apk, Middle-earth: Shadow of War hile, Middle-earth: Shadow of War 1.3.2.40896 hile apk, Middle-earth: Shadow of War 1.3.2.40896 mod apk. o Sauron'u devirmek ve yerine iyi bir güç olarak kendini yükseltmeye yardımcı olacağı belli, Celebrimbor güç yeni halka oluştu. iktidar bu halka yanı sıra, o kaderi ona bağlı ve Orta Dünya'daki Champions çağrısı olan küçük halkalar bir dizi geliştirdi; Gölge cihad ve Sauron'un ordularını devirmek. Orta Dünya Champions ve kendi kişisel Ork ordusu ile ona karşı Sauron'un ordusunu çevirmek Mordor ve ücret gerçek zamanlı savaşlarda Talion yolculuğunu devam edin. Oyunda en çok lazım olan para oluyor. Bu yüzden Middle-earth: Shadow of War para hileli, elmas hileli ve altın hileli olarak sizlere sunuyorum. Umarım hileli oyundan memnun olursunuz.

ÖZELLİKLER

KOMUTA İKONLAŞMIŞ ORTA-TOPRAK ŞAMPİYONLAR
-Collect, donatmak ve Savaş Gölge ve böyle Talion, Celebrimbor, Gimli ve Galadriel olarak Yüzüklerin Efendisi, tüm gücün yeni halkalar tarafından kontrol edilen ikonik karakterleri yükseltin.

GERÇEK ZAMANLI savaşlara
Mordor düşmanca bölgeler arasında yolunuzu-Battle.
Gerçek zamanlı olarak takımın savaş taktikleri -direkt ve zaman en önemli güç-up özel saldırılar.

Orklar ve nemeses OF toplamak BİR ORDUSU
senin Ork nemeses -Dominate ya da ölü bir iz birikir. Eğer yüz Her Ork ödüllü Nemesis Sistemi ile her oyuncu için benzersiz bir deneyim yaratmak, kararlarınıza hatırlar.

Bir TOPLULUĞA KATILIN
yolculuğunuza yardımcı olmak için arkadaşları ve istek / paylaşım yükseltmeleri ile -Strategize


1. indirmiş olduğunuz ".APK" dosyasını kurun
2. Kurulum tamamlandıktan sonra wifi aç/kapa yapın
3. Oyuna giriş yapın

Hile Özelliği: Sınırsız Para, Elmas ve Altın
ZippyShare
Alternatif Link
Anahtar Kelimeler: Android Oyun indir, Apk indir, Middle-earth: Shadow of War Hile, Middle-earth: Shadow of War Mod Apk

2 yorum:

  1. heroes infinity diye bir dosya çıkıyor karşımıza düzeltebilirmisinz

    YanıtlaSil

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler