16 Nisan 2020

Clash of Clans APK İndir Güncel Link2012 Yılında SUPERCELL tarafından yayımlanan Clash of Clans, hâlâ listede birinciliğini koruyan strateji oyunu. Madenlerini yükselt, ordunu eğit, klana katıl ve savaşa katıl. 50 milyondan fazla indirmesi olan bu ücretsiz oyunda kendi köyünü nasıl geliştirmek istediğin sana kalmış. Altın, iksir ve kara iksir olmak üzere 3 farklı kaynağı istersen yağmala, ister kendin üret, ister de klan savaşlarından kazan. Bu kaynakları köyünde binaları yükseltmede ya da ordunu geliştirmede kullan.

En son güncellemesini 9 Aralık 2019’da almış olan oyun, 8 yılı devirmiş bir şekilde olmakla birlikte tam, popülerliğini tam gaz sürdürmektedir. Oyunu yüklemek için sitemizden Clash of Clans APK yükle linkimizi kullanabilirsiniz. En son güncellemesiyle oyuna eklenen belediye binası seviye 13, yeni kışla askeri yeti ve yetimitler, en son gelen savunma binası kayasaçar ve daha fazlası sizi bekliyor. Bu güncelleme ile birlikte yeni gelen kahraman Kraliyet Şampiyonu da ordunuzun gücüne güç katıyor. Diğer kahramanlara gelen yeni seviyeler ile de karşısında hiçbir savunmanın dayanamayacağı bir ordu yapıp önüne gelen köyleri darmaduman etmek sizin elinizde.

Strateji oyunu sevenler bu oyuna mutlaka bir göz atsın. Sitemizde Clash of Clans yükle linkinden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirler. Milyonlarca kullanıcısı olup 5 üzerinden 4,5 yıldız ile neredeyse tam puan alan bu oyunu kesinlikle denemeden geçmeyin. Ayriyeten bu oyunun yapımcısı olan SUPERCELL’in diğer oyunlarına da bir göz atın derim. Clash Of Clans AKP güncel linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler