24 Ekim 2020

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba,

Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde oynanan, indirme ve herhangi bir donanımsal güç gerektirmeyen, portal oyunlarıdır. Birçok avantaj sunan bu oyunlar, farklı şekillerde karşınıza çıkabiliyor. Özellikleri ile tüm dünya genelinde sevilen İO oyunlar, ülkemizde de popüler. Sizlere bugün Hextirs İO oyunundan bahsedeceğiz. Oyun klasik Tetris oyunları mantığında hareket ediyor. Bunun yanı sıra, tetris oyunundan daha ilginç ve farklı yöntemle ilerliyorsunuz. Altıgen bir şeklin etrafına gelen çubukları üçlü şekilde üst üste ya da yan yana getirmeye çalışıyorsunuz. Amaç bu kadar basit. 

Oyun zaman geçtikçe hızlanıyor. Oyun içinde sadece ok --> tuşlarını kullanıyorsunuz. bu şekilde geliş yönüne göre blokları üst üste koymaya gayret ediyorsunuz. Zaman geçirmek için oldukça keyifli ve özel bir oyun. Şimdi Hextris io oynamak isterseniz, oyunu indirmeden aşağıda play yaparak, sayfa üzerinden oynayabilirsiniz.  


hextris io unblocked game

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hextris IO Oyununu Birlikte Keşfedelim

 Merhaba, Bu yazımızda sizlere IO oyunlarından sevilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Bilindiği gibi io game internet tarayıcısı üzerinde ...

Yeni Eklenenler